В Україні скасували «Кроликів», а в Миколаєві звучить «Трофим»

0

Гумористи Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко планували виступити в кількох містах Центральної України зі своєю новою концертною програмою «Давайте посміємося». Цьогоріч коміки відзначилися участю в телемості з Росією «Треба поговорити», тому потрапили в базу «Миротворця».


Свої гастролі Україною гумористичний дует Володимира Данильця і ​​Володимира Моїсеєнка «Кролики» мали розпочати з Фастова. Майже всі квитки на концертну програму, заплановану 8 лютого в Міському палаці культури, були розкуплені. Згодом артисти планували відвідати Білгород-Дністровський, Південне, Олександрію, Смілу та Бровари ,передає 24tv.ua 

Проте днями афіша заходу зникла з офіційного сайту, а всі постери були зняті, оскільки концерти скасовано. Керівник компанії, яка займалася організацією виступів «Кроликів» в Україні ТОВ «Проконцерт» Олег Єжель підтвердив, що більше виступи дуету проводити не плануть.

Таке рішення прийняли після розмов з міськими головами Броварів і Фастова, які заявили, що не варто розпалювати конфлікт у суспільстві. Проте влада ряду інших міст, до яких планують приїхати Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко, загрози для національної безпеки не помітила. Саме тому українські глядачі таки зможуть придбати квитки на концертне шоу дуету “Кролики”.

Варто зазначити, що коміки знаходяться в базі «Миротворець» після своєї участі в телемості з Росією «Треба поговорити». Крім того, гумористів звинувачують в українофобії та участі в ефірах пропагандистських російських телеканалів.

На сайті президента в січні 2016 року було зареєстрована петиція про позбавлення почесного звання народний артист України Моїсеєнка й Данильця у зв’язку з участю новорічних заходах на території країни-агресора і зневажливим ставленням до державної мови, пише видання.

Втім, у Миколаєві, як повідомляє телеграм-канал Микола,  на головній площі міста лунають пісні Заслуженого артиста РФ, котрий також знаходиться у базі Миротворця:

«...на не сданной в эксплуатацию, площади звучит Заслуженный артист РФ Трофим который состоит в базе «Миротворец»,  — вказано у повідомленні.

 

 

 

Добавить комментарий