Ми зробили все, щоб країна не впала — Яценюк

0

Арсеній Яценюк у програмі «Тема» на телеканалі «Перший західний» згадав часи, у які він очолював уряд, висловив свою думку щодо поточної політичної ситуації в Україні і поділився планами на майбутнє


Згадуючи ті часи, Яценюк зазначив, що він очолював уряд у найскладніші часи для України, коли на казначейському рахунку було 108 тис грн на 42 млн населення.

«Не було ні армії, ні міліції, повністю відсутня державна влада!» — заявив Яценюк. Згадав він і кампанію по його дискредитації, на яку (за його ж словами) було викинуто 30 млн доларів.  При цьому зізнався, що не був готовим до того, що ті, хто  були тоді з ним поруч, встромлять йому «ніж у спину»

Між іншим, за словами екс-прем»єра, за тією ж схемою, вже були спроби усунути с посади й діючого. Двічі. Тому НФ і висловлює підтримку Гройсману, оскільки знає, на що іноді здатні політичні опоненти, для яких не існує жодних меж.

«Я багато в чому лишаюсь ідеалістом, і в першу чергу — в людських стосунках… І завжди є межі, які не можна переходить. Інколи треба стиснути зуби ради розвитку країни», — сказав Яценюк, додавши, що про політичне майбутнє Гройсмана, певно, ліпше  запитувати у самого Гройсмана.

На питання, чи особисто він буде  брати участь у майбутніх президентських перегонах, Яценюк відповів, що рішення з приводу цього має прийняти партія у січні наступного року.

Водночас обмовився: усі кандидати в президенти говорять, що вони зроблять завтра, а завдання НФ і його, як лідера партії — розказати людям, що  вже зроблено.

А от на парламентські вибори, за словами Яценюка, партія Народного фронту піде однозначно.

 

Добавить комментарий