Суд обрав запобіжні заходи громадянам Грузії, які підозрюються у вимаганні та незаконному позбавленні волі жителя Миколаєва

0

Cлідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Скрипченко обрано запобіжні заходи учасникам групи з чотирьох осіб, якіє громадянами Грузії, підозрюваним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 189, ч .2 ст. 146 КК України (вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з погрозою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень та вбивства потерпілого; незаконне позбавленні волі потерпілого, вчинене з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб, яке супроводжувалось заподіянням потерпілому фізичних страждань).


Про це повідомили в прес-службі Центрального районного суду м. Миколаєва.

Відповідно до матеріалів клопотання, в середині жовтня 2018 року, в уродженця Грузії, який перебуває в Миколаївському СІЗО, виник умисел на заволодіння чужим майном, а саме – грошовими коштами місцевого мешканця у сумі 20 000 грн. під приводом повернення неіснуючого боргу, шляхом вимагання.

З цією метою до реалізації вказаного злочинного умислу він залучив вищезазначених чотирьох знайомих йому громадян Грузії.

31 січня 2019 року знаючи про те, що у потерпілого має відбутися судове засідання у Заводському суді м. Миколаєва, двоє із вищезазначених громадян Грузії на таксі прибули до вказаного суду та стали чекати останнього.

Дочекавшись потерпілого, вони примусили сісти його до автомобіля та привезли до домоволодіння, де перебували інші фігуранти провадження.

В будинку усі четверо, відповідно до матеріалів досудового слідства, почали наносити удари потерпілому, висловлючі вимоги передати грошові кошти у сумі 20 тисяч гривень.

Того ж дня їх було затримано співробітниками правоохоронних органів у зазначеному домоволодінні.

Розгляд клопотань про обрання міри запобіжних заходів відбувався за участі перекладача грузинської мови.

Прокурор просив задовольнити клопотання, захисник та підозрювані заперечували проти цього.

Дослідивши матеріали клопотання та заслухавши думки сторін, суд ухвалив обрати підозрюваним запобіжні заходи у виді тримання під вартою строком на 60 діб.

Добавить комментарий