На Вознесенщині викрили на хабарі у 7 тис грн посадовців мікролабораторії

0

Посадовці, з метою незаконного збагачення вимагали від громадянина неправомірну вигоду за усунення перешкод під час проходження обов’язкового профілактичного медичного огляду.


Сьогодні, 24 травня, завдяки належному процесуальному керівництву та скоординованої роботи Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області, працівниками Вознесенського відділу поліції та Управління захисту економіки в Миколаївській області викрито трьох посадовців мікробіологічної лабораторії Вознесенського міськрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України» на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 7 тис грн.


Встановлено, що посадовці, з метою незаконного збагачення вимагали від громадянина неправомірну вигоду за усунення перешкод під час проходження обов’язкового профілактичного медичного огляду.


Правопорушників затримано під час передачі обумовленої суми у порядку ст. 208 КПК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням) триває, проводяться першочергові слідчі дії.
Діям затриманої особи найближчим часом буде надано остаточну кваліфікацію та повідомлено про підозру.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Добавить комментарий