В Березанському районі Миколаївщини горіло смиттєзвалище

0

За екстреним номером 101 надійшло повідомлення про пожежу на території полігону твердих побутових відходів КП ДОЗ «Причерномор`є» Березанського району (поблизу с. Лугове). Тління та відкрите горіння розповсюдилось на площу 1 га. Пожежу спричинило порушення регламенту захоронення відходів


Спільними зусиллями рятувальників 8 Державної пожежно-рятувальної частини, місцевої пожежної охорони «Коблеве», із залученням трактору об’єкту, двох водовозок — агропідприємства «Ньюхоланд» та порту «Южний» пожежа локалізована. Загалом до гасіння залучалось 8 одиниць техніки та 27 чоловік особового складу, з них 1 одиниця техніки та 11 чоловік особового складу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Слід зазначити, що тління відходів триває і наступного дня. Здійснюється «проливка», але через відсутність на комунальному підприємстві справної важкої техніки затягується остаточна ліквідація пожежі. Наразі керівниками районної ради та об’єкту вирішується питання залучення бульдозеру та тракторів.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Добавить комментарий