Понад 80 млн гривень аліментів стягнули держвиконавці Миколаївщини протягом 1 півріччя

0

З початку року державні виконавці Миколаївщини стягнули понад 80 мільйонів гривень аліментів на користь більш ніж 8,5 тисячі дітей, з початку ж дії законів #ЧужихДітейНеБуває в регіоні стягнули вже майже 200 мільйонів гривень.


Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

За словами начальника управління Романа Возняка, прийняття законів #ЧужихДітейНеБуває стало дійсно переломним моментом в напрямі захисту прав дітей, це стосується не лише виплати аліментів, але й наприклад можливості виїзду дітей за кордон на лікування, навчання чи відпочинок.

«До прийняття відповідних змін діти часто ставали заручниками конфлікту батьків, коли колишній чоловік чи дружина не давали дозволу на виїзд дитини в обмін на відмову від аліментів. Час таких маніпуляцій з боку недобросовісних батьків сплинув, адже законодавець передбачив можливість в деяких випадках обійтись без дозволу другого з батьків для перетину дитиною кордону. Зокрема, в тому випадку, якщо дитині заборгували зі сплатою аліментів понад 4 місяці або понад 3 місяці дитині з інвалідністю або тяжкою хворобою — можна виїхати з дитиною за кордон на строк до 1 місяця і більше без дозволу боржника», — відзначив очільник Миколаївської юстиції.

 

Добавить комментарий