Українські рятувальники отримали від уряду Китаю 52 одиниці техніки

0
Державна служба з надзвичайних ситуацій отримала 52 одиниці техніки на загальну суму понад 95 мільйонів юанів в рамках реалізації проекту безоплатної допомоги Уряду України від Уряду Китайської Народної Республіки. В МВС України сторони підписали відповідний Акт приймання-передачі проекту надання аварійно-рятувальної техніки та обладнання

“Я хочу подякувати і пану послу, і керівництву Китайської Народної Республіки. Вперше ми зустрілися в 2016 році, тоді ви передали першу партію техніки, яка дуже знадобилась нашим фахівцям. Сьогодні ми маємо вже другий спільний проект, коли ви передаєте 52 одиниці техніки на 95 мільйонів юанів. Ми оновлюємо весь парк рятувальної техніки і всю техніку, яка приходить з Китаю, будемо використовувати в системному порядку для модернізації наших сил”, — сказав Міністр.

У свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що інженерна техніка, передана в рамках попереднього Проекту, використовувалась під час розбирання зруйнованих житлових будинків, а також під час ліквідації надзвичайних ситуацій пов’язаних із завалами, руйнуваннями будівель та масштабними аваріями на транспорті. Водночас, електротехнічні та насосні засоби забезпечували безперебійне аварійне енергоживлення об’єктів інфраструктури та залучались до ліквідації наслідків підтоплень житлових будинків.

“Сьогодні ми отримали такі необхідні пожежні автопідіймачі та драбини, автомобільні крани, бульдозери та грейдери. Усі вони дозволять частково замінити ту техніку, яка в більшості своїй фізично і морально застаріла. Отримана техніка буде передана до територіальних підрозділів і значно підвищить рівень їхньої спроможності та ефективності під час аварійно-рятувальних робіт, а також ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, — підкреслив Глава Служби. “Сподіваюсь, що ви побачили в особі ДСНС надійного партнера і наше співробітництво триватиме та буде зміцнюватись”, — додав він.

Довідково. В рамках безоплатної допомоги Державній службі України з надзвичайних ситуацій передано 52 одиниці спеціальної аварійно-рятувальної техніки та обладнання на загальну суму понад 95 мільйонів юанів (або понад 318 мільйонів гривень, або понад 13,6 мільйонів доларів США). Зокрема, пожежні автопідіймачі та пожежні автодрабини — 16 одиниць, автомобільні крани — 16 одиниць, гусеничні бульдозери — 10 одиниць, автогрейдери — 10 одиниць.

Добавить комментарий