Гончарук вважає своє прослуховування загрозою нацбезпеці

0

Він підкреслив, що міністри своєю діяльністю наживають багато ворогів.


Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що вважає факт того, що його прослуховували — загрозою національній безпеці України. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «Україна 24» у неділю ввечері.

Пояснюючи свою заяву про відставку, передану президенту, прем’єр пояснив, що таким чином підтвердив вотум довіри до себе з боку глави держави.

«Зараз дуже важливо, щоб у нас всередині команди не було ніяких непорозумінь. Ми протягом останніх чотирьох місяців робимо багато таких речей, які створюють багато проблем корупціонерам, хабарникам. І, очевидно, наживаємо багато ворогів», — сказав прем’єр

«Я думаю, що спецслужби розберуться, хто саме записував… Фактично, я вважаю, що це злочин. Я вважаю, що те, що було зроблено — це неприпустимо. Це, в тому числі — загроза національній безпеці з цілою низкою міркувань. Але, головна моя ідея, повідомлення, полягає в тому, що ми безкомпромісно боремося з корупцією», — сказав Гончарук.

За словами прем’єр-міністра, в нинішньому уряді немає корупції і працюють чесні міністри. Говорячи про самі записи його розмови, які було опубліковано, Гончарук заявив, що в них було «нарізано цитати, висмикнуті з контексту і приправлені коментарями».

«Все це маніпулятивним чином було подано», — додав він і назвав захід, на якому проводився запис робочою нарадою і не бачить там нічого кримінального.

unian.ua

Добавить комментарий