Аграрним реєстром скористалися вже 200 фермерів

0

Державним аграрним реєстром, який почав роботу в пілотному режимі наприкінці січня, вже почали користуватися перші 200 фермерів.


Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, передає УНІАН.

«Перші 200 аграріїв вже зареєструвалися у державному аграрному реєстрі. У Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській областях працюють виїзні мобільні групи операторів, які допомагають аграріям вносити відомості про себе в систему», – йдеться у повідомленні.

 Зазначається, що в онлайн-кабінеті фермери можуть відстежувати інформацію про себе в чотирьох реєстрах: Державному земельному кадастрі, реєстрі юридичних та фізичних осіб, реєстрі прав і реєстрі тварин.

Крім того, за допомогою цього сервісу можна подавати заявки на виправлення помилок до кадастру та на реєстрацію земельних ділянок в кадастрі, а також отримувати інформацію про державну підтримку.

Як повідомлялося раніше, 31 січня Мінекономіки запустило в пілотному режимі Державний аграрний реєстр для оперативної взаємодії агровиробників з органами державної влади. Пілотний проект реалізується в шести областях – Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській.

Добавить комментарий