Управління СБУ у Миколаївській області просить громадян не піддаватися паніці

0

Також СБУ закликає мешканців регіону негайно повідомляти про факти зловживань, пов`язаних зі створенням штучного дефіциту медичних засобів індивідуального захисту та ліків, тощо у період карантину


Управління СБ України у Миколаївській області закликає громадськість свідомо і відповідально ставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та мінімізації ризиків зараження цією хворобою. Про це повідомляє  Прес-група Управління СБУ в Миколаївській області.

Крім неухильного дотримання запроваджених урядом правил та рекомендацій, громадян закликають зберігати спокій та не піддаватись паніці.

«Не йдіть на провокації і не поширюйте викривлену і неперевірену інформацію щодо дійсного епідеміологічного стану в Україні. У разі виявлення подібних маніпуляцій та інших спроб дестабілізації суспільної обстановки повідомляйте про такі факти представників правоохоронних органів. Це, зокрема, стосується даних щодо: готування до організації масових заворушень; грубого порушення вимог уряду щодо загального карантину; зловживань, пов`язаних зі створенням штучного дефіциту медичних засобів індивідуального захисту та ліків, тощо. У разі виявлення таких фактів, а також іншої інформації, віднесеної до компетенції органів СБУ, просимо невідкладно звертатися на «гарячу лінію» Управління за телефоном 0512-49-03-22 або на електронну скриньку [email protected]  Усі звернення, заяви чи повідомлення будуть вчасно розглянуті, відповіді надаватимуться у межах чинного законодавства та у встановлені терміни. Нагадуємо, що порушення громадського порядку та суспільного спокою тягне за собою передбачену законом відповідальність. Заздалегідь вдячні за вашу пильність, допомогу та громадянську позицію!» — вказано у повідомленні СБУ. 

 

Добавить комментарий