Замах на Тітова: Миколаївська поліція просить допомоги у встановленні особи кілера

0

Поліція звертається до миколаївців надати записи відеореєстраторів, які могли б зафіксувати імовірного кілера Михайла Тітова, на котрого було здійснено замах напередодні Благовіщення


Поліція звертається до власників автомобілів з відеореєстраторами, які  в понеділок, 6 квітня, паркувались, проїжджали або зупинялись у квадраті по вул. Інженерна від пр. Центрального до вул. Чкалова, по вул. Севастопольська (особливо парковки біля будників №№ 47, 47А, 44), по вул. Садовій від пр. Центрального до вул. Чкалова.

«Ми розуміємо, що пристрої запису реєстраторів мають обмежену місткість, і скоро, можливо, важливі для слідства відомості будуть знищені. Тому просимо громадян всю корисну для слідства інформацію передавати до поліції – просто зателефонуйте за номером телефону 102 або зверніться до Слідчого управління (вул. Спаська, 12).«, — сказано у повідомленні Відділу комунікації поліції.

Також у повідомленні поліції зазначено, що адвокати потерпілої сторони обіцяють грошову винагороду за інформацію, яка буде корисна в розслідуванні даного злочину.

Зокрема, про це у відеозверненні на Фейсбук сказав адвокат Михайла Тітова  — Сергій Войченко :

Добавить комментарий