Миколаївських аграріів почули: в ОДА обговорили проблеми з посухою

0

Представники банків, присутні на зустрічі, запевнили, що готові вирішувати фінансові проблеми аграріїв, вести конструктивний діалог та пропонувати особливі умови кредитів та їх погашення для розвитку аграрної промисловості в Миколаївській області.


Сьогодні, 22 травня, під керівництвом першого заступника голови ОДА, виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації Сергія Бичкова, за участю депутата обласної ради Тахіра Садрідінова, аграріїв області та представників банківської сфери відбулась нарада з розгляду ситуації, яка склалась в аграрному секторі Миколаївській області у зв’язку із посухою.

На початку наради Сергій Бичков поінформував присутніх, що облдержадміністрацією направлено звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної ради України з пропозицією розглянути можливість звільнення сільгоспвиробників від сплати податку на додану вартість при списанні посівів, що загинули, а також повернення аграріям спеціального режиму податку до кінця 2021 року.

Також він запропонував присутнім спільно з облдержадміністрацією розробити конкретні механізми зрошення, для швидкого вирішення проблеми посухи у області. Крім того закликав представників банківської системи активно працювати у агронаправленні та обмінюватися досвідом колег сусідніх областей щодо надання фінансової підтримки сільгоспвиробникам.

У свою чергу представники банків наголосили на тому, що готові вирішувати фінансові проблеми аграріїв, вести конструктивний діалог та пропонувати особливі умови кредитів та їх погашення для розвитку аграрної промисловості в Миколаївській області.

До того ж у ході обговорення було запропоновано встановлення цілодобового «нічного» тарифу електроенергії, використаної на подачу води для поливу cільськогосподарських культур.

Наприкінці зустрічі  Сергій Бичков акцентував увагу на серйозності вирішення даної проблеми та закликав усіх до подальшої співпраці і конструктивного діалогу між владою та сільгоспвиробниками.

Нагадаємо, 19 травня повідомлялося, що МИКОЛАЇВСЬКІ АГРАРІЇ СТРИВОЖЕНІ МАСШТАБНОЮ ЗАСУХОЮ — МІСЦЕВА ВЛАДА МОВЧИТЬ

Добавить комментарий