У ДОФі літній майданчик підготували до серії відкритих кінопоказів

0

Півсотні миколаївців провели масштабне прибирання території літнього майданчика в ДОФі. Вже з наступного тижня тут стартує серія кінопоказів та інші культурні заходи.


Толока пройшла в суботу, 4 липня, на території колишнього Будинку офіцерів флоту, де в минулому році все літо пропрацював арт-простір.

«Після зимового періоду ми приступили до розконсервації літнього майданчика ДОФу. І нам допомагають в цьому прості миколаївці. Незважаючи на спеку, сьогодні тут дуже багато людей. Абсолютно різні люди різного віку. Ми раді старим знайомим, але ще більш приємно бачити тут нові обличчя. Вже наступного тижня плануємо провести тут серію кінопоказів, як і в минулому році. Це вже стало доброю традицією. Зовсім скоро у нас всіх знову з’явиться можливість під відкритим небом зануритися в культурне життя міста», — розповідає Євген Гомонюк, менеджер з комунікацій КУ «Агенції розвитку Миколаєва».

Після зимового періоду ми розконсервували літній майданчик ДОФу зусиллями міської громади. Як бачите, тут зовсім різні люди, різних вікових категорій. Вже наступного тижня плануємо провести тут серію кінопоказів, як і минулого року. це вже стало традицією. Тут під відкритим небом буде така можливість знову зануритися у культурне життя міста.

Добавить комментарий