Поліцейським, які знешкодили полтавського терориста, вручили нагороди

0

Міністр МВС Арсен Аваков вручив поліцейським нагородну зброю, а Голова Нацполіції Ігор Клименко – відзнаку «Знак пошани».


«Вами була виконана величезна робота, дякую за ваш професіоналізм, за те що ви спрацювали так чітко та відважно. Хочу відзначити вас персональною нагородною зброєю», — сказав Арсен Аваков.

Всі відомчі відзнаки МВС «Вогнепальна зброя» отримали: — інспектор сектору реагування патрульної поліції ГУ НП в Полтавський області, майор Артем Нужненко; — начальник сектору реагування патрульної поліції ГУ НП в Полтавський області, капітан Петро Гума; — два старших інспектори з особливих доручень — штурмовики управління «КОРД» ГУ НП в Полтавській області – старший лейтенант та старший сержант поліції. Голова Нацполіції Ігор Клименко вручив усім поліцейським відомчу відзнаку «Знак пошани».

Під час селекторної наради їх також привітав Президент України Володимир Зеленський: «Вся країна спостерігала за перебігом цієї спецоперації. Ми пишаємося вашим професіоналізмом».

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що така ситуація не є типовою для України:

«Спецоперація по пошуку злочинця продовжувалась 8 днів. Минулої суботи, вночі, група поліцейських знайшла де він переховувався. Під час переслідування один із співробітників поліції Петро Гума, став третім заручником. Це рідкісний для України випадок, злочинець хотів такої долі. У нього було 8 днів для того, щоб здатися».

Начальник сектору реагування патрульної поліції Петро Гума, розповів, що вів перемовини зі зловмисником майже дві години:

«Коли його виявили, я не міг застосовувати зброю, тому що він вийшов буквально за три метри переді мною, у нього вже була граната в руці без запобіжника. Почав з ним розмовляти, тим часом мій напарник викликав підмогу. Я вів з ним перемовини майже дві години. Коли почув постріл, миттєво відскочив».

Деталі у відеосюжеті МВС:

Добавить комментарий