СБУ викрила схему легалізації бойовиків терористичної організації «ДНР»

0

Контррозвідка СБУ викрила схему легалізації бойовиків терористичної організації «ДНР»


Її організували співробітники трьох територіальних сервісних центрів та одного з райвідділів Головного управління Державної міграційної служби України у Донецькій області. Про це повідомляє сайт СБУ.

Посадовці оформляли документи українського зразка, зокрема й закордонні паспорти, мешканцям тимчасово окупованих територій Донбасу.

Серед «клієнтів» були чиновники окупаційної адміністрації та бойовики терористичної «ДНР», які ніколи не перетинали лінію розмежування.

У ході проведення обшуків в офісних приміщеннях сервісних центрів та міграційної служби правоохоронці вилучили форми, які були заповнені на учасників НЗФ і зберігаються в архівах та електронних реєстрах. За рішенням суду, бланки паспортів для виїзду за кордон будуть визнані недійсними. Під час слідчих дій також виявлено копії водійських посвідчень, екзаменаційних карток, медичних довідок на ім’я осіб, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні злочинів.

Наразі слідчі Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області проводять процесуальні дії. Встановлюються всі обставини протиправної діяльності.

Добавить комментарий