Оприлюднено унікальне дослідження від UHBDP про плодоовочевий ринок України

0

Плодоовочевий ринок України – це багатокомпонентний організм, діяльність якого забезпечують тисячі, сотні тисяч фахівців: від виробників насіння та власне овочів, фруктів, ягід до трейдерів, експортерів, переробників.


За статистикою минулого року, як повідомляє  uhbdp.org/ua, українці виростили 2 843 000 тонн фруктів і ягід, 30 514 000 тонн овочів. У публікації зазначено, що спостерігається різноманіття плодоовочевої гамми, реструктуризація ринку, зміна бізнес-підходів та каналів збуту.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), замовив дослідження плодоовочевого ринку, щоб усі його гравці мали можливість оцінити потенціал галузі, побачити можливі сценарії розвитку плодоовочівництва, його слабкі місця та перспективи.

Унікальна робота «Плодоовочевий ринок 2019» — це довідник швидкого доступу, що містить ключові показники сектору та дає розуміння картини сучасного плодоовочевого ринку. 30 інфографік за 24 культурами.

Інформація ґрунтується на даних, зібраних шляхом аналітичної/статистичної обробки та всебічного аналізу матеріалів, залучених з авторитетних державних та міжнародних джерел, а саме:

  • Державна служба статистики України (Держстат).
  • Державна фіскальна служба України.
  • Гуртовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар».
  • Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO).
  • Організація об’єднаних націй (UN).
  • Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD).

Добавить комментарий