Горів комбайн, земля горіла: спекотна хроніка від ДСНС України у Миколаївській області

0

14 вересня о 13:39 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу комбайна John Deere 2066 на полі в межах смт Підгородня Первомайського району області.


За сигналом направлено по відділенню від 23 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та місцевої пожежної охорони “Підгородня”.

По прибуттю стало відомо, що під час роботи зайнявся відсік сільськогосподарської машини на площі 2 кв м. О 13:52 пожежу
локалізували, 14:02 — ліквідували без подальшого розповсюдження вогню. До гасіння залучались 4 рятувальника, 1 одиниця техніки, від МПО — з працівника 1 од. техн. Причина наразі встановлюється.

Того ж дня, 14 вересня, рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 10 разів залучались до гасіння пожеж на відкритих територіях.

Горіла суха трава, чагарники та сміття у Миколаївському (2 пожежі), Вітовському (2), Баштанському, Вознесенському районах області та у м. Миколаїв (2), м. Вознесенськ, м. Первомайськ. Вогонь пройшов площу понад 7 га. У більшості випадків причинами пожеж стало необережне поводження з вогнем з боку невстановлених осіб. На всі вогневі випадки забезпечено оперативне реагування.
Всього від ДСНС працювало 34 особи та 13 одиниць техніки. Додатково залучались вогнеборці місцевої пожежної охорони “Мартинівське”.

 

Добавить комментарий