У Миколаєві розслідують справу про десятирічну експлуатацію підприємцем гуртожитку ліцея

0

Під час ревізії проведеної у 2016 році фахівцями Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області з’ясовано, що частина гуртожитків цього навчального закладу загальною площею майже 1,5 тис кв м ще у 2003 році була передана керівництвом ліцею приватному підприємцю для надання послуг з проживання.


Укладений при цьому договір про спільну діяльність передбачав поліпшення за рахунок комерційної діяльності матеріальної бази закладу. Однак підприємець не виконував договірні зобов’язання. При цьому згідно зі звітами про фінансові результати, надані підприємцем особисто, валовий дохід від спільної діяльності за 2014-2019 роки становив 3,2 млн грн.

Ревізією, проведеною в 2020 році, встановлено, що підприємець продовжує незаконно користуватися державним майном, посилаючись на самостійно отриманий дозвіл Міністерства освіти і науки України, у сфері управління якого перебуває вказане майно. Проте документально підтверджено, що Міністерство освіти не подовжувало договір з ним.

Керівництво ліцею не вживає дієвих заходів щодо повернення державного майна та його використання за призначенням, а проведена позовна робота має формальний характер.

Матеріали ревізій були передані до правоохоронних органів, з 2017 року триває досудове розслідування. Аудитори сподіваються, що справу буде доведено до логічного завершення, а гуртожиток, який вже майже 10 років незаконно експлуатує підприємець, знову буде використовуватися на користь учнів ліцею.

Добавить комментарий