Як у Миколаївському апеляційному суді приборкали «конфлікт під час засідання»

0

Судові охоронці, співробітники групи швидкого реагування ТУ Служби у Одеській області та інші учасники навчань відпрацьовували завдання, пов’язані з припиненням порушень громадського порядку в залі судового засідання після конфлікту між представниками сторін судового процесу.


На базі Миколаївського апеляційного суду відбулися спільні тактико-спеціальні навчання співробітників територіальних управлінь Служби судової охорони у Миколаївській та Одеській областях, головного управління Національної поліції Миколаївщини та особового складу військової частини Національної гвардії України з відпрацювання спільних дій під час виникнення надзвичайних подій в органах судової влади.

Судові охоронці, співробітники групи швидкого реагування ТУ Служби у Одеській області та інші учасники навчань відпрацьовували завдання, пов’язані з припиненням порушень громадського порядку в залі судового засідання після конфлікту між представниками сторін судового процесу. Завдання та їх відпрацювання були максимально наближені до реальних ситуацій, зокрема, непокора підсудних від час проведення судового процесу.

Однією із задач цих навчань стало забезпечення публічної безпеки під час порушення громадського порядку на посту пропуску та охорони суду, а також надання долікарської допомоги постраждалому під час заворушень.

Проведені тренування допомогли всім учасникам заходу отримати практичний досвід щодо виконання завдань відповідно до своєї спеціалізації, відпрацювати алгоритм дій та тісної взаємодії між співробітниками Служби судової охорони з територіальними підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України.

Керівник Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській області підполковник Служби Микола Іщенко, який безпосередньо здійснював керівництво навчання, зазначив, що такі тренування планується проводити регулярно, аби всі співробітники були готові до забезпечення безпеки суддів та учасників судового процесу під час виникнення будь-яких позаштатних ситуацій.

Добавить комментарий