Польща закриває бари і ресторани, обмежує зібрання людей

0

Від суботи територія всієї Польщі стає червоною зоною, уряд країни оголосив про посилення обмежень.


Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на RMF24.

«Ситуація недобра і динамічна», — сказав прем’єр Матеуш Моравецький.

МОЗ Польщі зафіксувало сьогодні черговий антирекорд коронавірусної інфекції — виявлено понад 13,6 тис. нових випадків,  понад 150 людей померли. В уряді повідомили, що у зв’язку із зростанням захворюваності вводяться нові обмеження.

Вся Польща від завтра стане червоною зоною — це означає, що суворі правила, що діяли досі серед іншого у великих містах, охоплять всю країну.

Зокрема, учні старших класів переходять на дистанційне навчання. В уряді зазначають, що підлітки 13-19 років втричі частіше заражуються коронавірусом, ніж діти до 12 років.

Дітям до 16 років буде заборонено перебування на вулиці без супроводу дорослих.

Прем’єр Польщі також повідомив про нові обмеження у сфері громадського харчування. З суботи будуть закриті бари і ресторани. Їжу вони зможуть подавати тільки на винос.

«Я знаю, що це важка новина для власників і клієнтів, але, на думку фахівців, заклади харчування — це приміщення, де на невеликій площі збирається багато людей», — пояснив Матеуш Моравецький.

Уряд також прийняв рішення заборонити «всі види діяльності за участі понад 5 осіб в одній групі». «В останні дні відбувалися зустрічі великих груп, і у нас є переконання, що ці зустрічі були джерелами і вогнищами зараження», — сказав прем’єр.

Також людям старше 70 років рекомендують залишатися вдома, щоб уникнути зараження.

Добавить комментарий