Національний виноробний форум переноситься на наступний рік

0

Проведення VI Національного виноробного форуму переноситься на наступний рік. Таке рішення було  ухвалене  на нараді організаторами форуму.


«Ми дбаємо про Ваше здоров’я і про Ваш бізнес. На нашу думку, в нинішніх умовах проводити такий захід у звичному форматі недоцільно. Тому ми вирішили провести Форум у наступному році, і в подальшому,  у другий четвер листопада, напередодні національного свята – Дня виноградаря і винороба.

Наші цілі залишаються незмінними. Ми постійно працюємо з нашими партнерами — медіа-групою «Українська правда», корпорацією «Укрвинпром», «Reikartz Hotel Group» і посольством Франції в Україні – і всілякими засобами підтримуємо розвиток вітчизняної виноградно–виноробної галузі.

Ми разом сповнені бажанням і надалі сприяти виробникам у просуванні на внутрішній та зовнішній ринок, популяризувати бренд «Українське вино» у світі, розвивати культуру споживання українського вина та піднімати престиж професії  винороба.

Ми не зупиняємось і невпинно крокуємо назустріч жаданому результату.

Але найперше, про що ми зараз турбуємось, — це Ваше здоров’я. З повагою, організатори та партнери Національного виноробного форуму.», — сказано у повідомленні.

Добавить комментарий