Вирішальне слово завжди буде за українським народом — Зеленський

0

Українці готові боротися за правду і справедливість


У визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде не за політиками, а за українським народом. Українці готові захищати свободу вибору, свободу слова і думки, рівність, повагу, верховенство права та демократії.

Таке переконання висловив президент Володимир Зеленський у відео з нагоди Дня Гідності та Свободи, оприлюдненому на сторінці Офісу Президента у Facebook.

У визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде не за політиками. І слава Богу. А за українським народом. Українці готові боротися за правду і справедливість, — наголосив президент.

Він заявив, що підтвердженням є і Революція Гідності, і студентська революція на граніті, 30-річчя якої відзначалося 2 жовтня.

За словами Зеленського (досьє Володимира Зеленського), є найбільший здобуток цих подій, який неможливо заперечити. Це, зазначив він, нова свідомість і громадян, і влади.

Кожний громадянин знає: фраза «Від мене нічого не залежить — це міф». Разом ми можемо все. А кожна влада в Україні матиме щонайменше три символи, три нагадування про те, що ніколи не можна йти проти волі свого народу, — зазначив президент.

Він впевнений, що українці готові захищати свободу вибору, свободу слова і думки, рівність, повагу, верховенство права та демократії.

А найголовніше — захищати рідну Україну, її суверенітет і територіальну цілісність, — наголосив він.

Джерело

Добавить комментарий