Вселенський патріарх планує візит до України

0

30 листопада 2020 року у церкві Святого Георгія на Фанарі Вселенський патріарх Варфоломій розповів, що планує здійснити свій візит в Україну наступного року, повідомляє «Духовний фронт України».


Про це, Його Всесвятість, розповів прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, який перебував із офіційним візитом у Вселенському Патріархаті, під час святкування Дня на честь святого Апостола Андрія Первозванного – Престольного свята у Вселенському патріархаті. Святий Андрій первозванний є засновником Константинопольської православної церкви.

Звертаючись до прем’єр-міністра, Вселенський патріарх оголосив свою відповідь на запрошення президента Володимира Зеленського – якщо Бог дасть, він здійснить офіційний візит в Україну, наступного серпня, у День незалежності України, цитує архімандрит Романос Анастасіадіс.

Глава українського Уряду зайняв найбільш почесне місце на стасидії (спеціальному кріслі на підвищенні) безпосередньо біля Патріарха Варфоломія, повідомляє релігієзнавець Андрій Юраш, який також перебував цього дня на Фанарі.

У храмі присутній нововисвячений єпископ Михаїл (Аніщенко) – екзарх Вселенського Патріарха в Україні, та урядова делегація з України, до складу якої входять посол України у Туреччині Андрій Сибіга, Перша заступниця Міністра закордонних справ Еміне Джапарова, Заступник Міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка, Генеральний консул України у Стамбулі Олександр Гаман, радниця Прем’єр-міністра України з міжнародних питань Олена Котлярова та інші офіційні особи.

Добавить комментарий