Мова об’єднує: відомі українці виступили в підтримку української мови

0

Подяку громадським активістам висловив Уповноважений із захисту державної мови


Відомі українці  долучилися до підтримки 30 статті Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» і створили інформаційні відеоролики щодо переходу сфери обслуговування на українську мову з 16 січня 2021 року.

Про це повідомив у мережі Фейсбук мовний омбудсмен Тарас Кремінь.
«Дякую за технічну та інформаційну підтримку Еспресо-TV та компанії “Євромедіа”.Проєкт, зокрема, підтримали лідер гурту KOZAK SYSTEM Іван Леньо, актори Ірма Вітовська-Ванца та Юрій Дяк, актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв.
‼Запрошую долучитись до інформаційної кампанії центральні та місцеві телеканали, розмістивши відеоролики як соціальну рекламу. Також закликаю усіх небайдужих поширювати їх у соцмережах та інтернет-ресурсах.Сподіваюсь, що завдяки спільним зусиллям, якомога більша кількість українців, які працюють в сфері обслуговування, будуть обізнані зі своїми обов’язками – надавати споживачеві інформацію про товари і послугу українською мовою. А споживачі, у свою чергу, знатимуть, що у супермаркеті чи в інтернет-магазині, у кав’ярні чи ресторані, в банку чи в аптеці, на вокзалі чи АЗС, за замовчуванням обслуговування має відбуватися державною мовою!«- написав Тарас Кремінь, додавши низку посилань на відеосюжети.
Один з них пропонуємо увазі наших читачів просто тут:

Добавить комментарий