Супермаркети таки закрили відділи з непродовольчими товарами

0

Хоча п’ятого січня Кабмін конкретизував список дозволених товарів, додавши туди побутову хімію, супермаркети вирішили перестрахуватися


У перший день січневого локдауну українці повідомляють у соцмережах про те, що супермаркети таки закрили окремі відділи з непродовольчими товарами — пише Хмарочос.

Полиці з шампунями, побутовою хімією, колготками та шкарпетками закрито стрічками та пластиковою плівкою. Поряд розміщено оголошення про те, що ці товари тимчасово не продаються «у зв’язку з постановою Кабміну від дев’ятого грудня».

«”Ви можете замовити товар через стіл замовлень і забрати його через 15 хвилин”, – Ашан викручується як може. Але блін, як це нелогічно… Іграшки для собак не можна, рукавички для городу не можна (але добриво можна), швабру не можна (тепер замість товарів для прибирання – зайві полиці з туалетним папером)», – повідомляє киянка Катерина Корнієнко.

Четвертого грудня з’явилася інформація про те, що під час січневого карантину українці не зможуть купити низку непродовольчих повсякденних товарів навіть у супермаркетах. Про це заявила Американська торговельна палата, пояснюючи, що на виконання постанови Кабміну супермаркети будуть змушені або закривати відповідні відділи, або забороняти продаж під час розрахунку на касі.

Натомість міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав цю інформацію неправдивою і запевнив, що працюватимуть магазини, в яких не менше 60% площі призначено для торгівлі харчовими продуктами, засобами гігієни тощо. Він також запевнив, що Кабінет міністрів ще ухвалить уточнення щодо побутової хімії.

Представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан заявив, що п’ятого січня Кабмін конкретизував список дозволених товарів, додавши туди побутову хімію та пресу.

Джерело

Добавить комментарий