У Миколаївській ОДА обговорили ситуацію з локдауном

0

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації було присвячено темі локдауну


У понеділок, 11 січня, відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Миколаївської області.

На засіданні були присутні голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім, перший заступник голови ОДА Георгій Решетілов, заступник голови ОДА Ігор Кузьмін, представники бізнесу, поліції, Держпродспоживслужби, міської влади та обласної державної адміністрації, відповідальні за організацію діяльності комісії ТЕБ та НС.

Були висвітлені наступні питання:

  1. Про додаткові протиепідемічні обмеження запровадженні з 08 по 25 січня 2021 року на території області.
  2. Про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 на території області.
  3. Про забезпеченість госпітальної бази області ліжками, киснем для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 та готовності закладів первинної медичної санітарної допомоги до відбору зразків, забезпеченості витратними матеріалами і створення їх маршрутів доставки.
  4. Щодо проведення перевірок дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час запроваджених посилених обмежувальних протиепідемічних заходів на території області.
  5. Щодо дотримання суб’єктами господарювання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час запроваджених посилених обмежувальних протиепідемічних заходів на території м. Миколаєва.

Також був зроблений акцент на роз’яснені режиму роботи підприємців під час посиленого карантину.

Добавить комментарий