«Укрпошта» на Миколаївщині отримала 10 автомашин

0

Миколаївська дирекція Українського Державного підприємства Поштового зв’язку «Укрпошта» отримала 10 автомобілів для здійснення кур’єрського та міського доставлення: 6 Citroen Jumper та 4 FIAT DOBLO MAXI.


Вручення спецавтотранспорту відбулось  18 січня.

«Я дуже радий, що Миколаївська область отримує новий автотранспорт для Миколаївської дирекції Українського Державного підприємства Поштового зв’язку «Укрпошта». Це дасть можливість суттєво покращити рівень обслуговування нашого населення. Більш того, людям похилого віку дуже складно виїхати за межі своїх населених пунктів для придбання ліків. Тепер, завдяки програмі «Укрпошти», і така опція буде доступна жителям Миколаївщини.»,- зазначив голова облдержадміністрації Віталій Кім.

Кілька одиниць нового автотранспорту відправиться до Первомайська і Вознесенська. До кінця року, за словами директора Миколаївської дирекції Українського Державного підприємства Поштового зв’язку «Укрпошта» Єгора Косорукова, має прийти іще 91 автомашина.

Цей ресурс використовуватимуть для реалізації програми «Сільське відділення». Її старт запланований на друге півріччя 2021-го.

Загалом, в рамках лізингової угоди між «Укрпоштою» та ТОВ «ОТП Лізинг», на всю Україну сьогодні придбано 154 одиниці автотранспорту майже на 94 млн грн, з яких 10 прибули в Миколаївську область. З них 71 FIAT DOBLO MAXI та 83 Citroen Jumper. Вони використовуватимуться для доставляння експрес-відправлень та міжнародних EMS-відправлень з відділень до сортувальних центрів.

Добавить комментарий