На Николаевщине детсад остро нуждается в капремонте, но районная власть бездействует

0

Хто тягне – того й поганяють: у  с. Миролюбівка Братського району місцева влада усунулася від вирішення проблеми з капремонтом у дитсадочку, вирішивши, що цим має займатися відомий на Миколаївщині аграрій-підприємець


Незмінний керівник «Добробуту», знаний на Миколаївщині аграрій і меценат Олександр Мезнік,  якому є чим пишатись, під час візиту до села нардепа Вадима Підберезняка розповів, що пропри всі здобутки підприємства, которе він очолює, є, нажаль, і проблемні питання.

 

Так, за інформацією першоджерела , Мезнік розповів народному депутату, що місцевий дитячий садочок потребує капітального ремонту покрівлі,  мова — про майже сімсот тисяч гривень. Та районна влада, за словами аграрія, виділяти кошти не поспішає, певно за їх браком, і поглядає на Олександра Мезніка: може й цю проблему він вирішить за свій рахунок?

Вадима Підберезняка цей факт відверто обурив і роздратував.

«Я розумію, що, як кажуть у нас в народі: «Хто тягне – того й поганяють». Але так бути не повинно. Не може соціальна відповідальність підприємця виправдовувати безвідповідальність влади. Є дошкільна установа. Заклад соціальної сфери. Опікується ним держава, тож держава й має віднаходити кошти на ремонт, не чекаючи, допоки дах упаде дітям на голову. Я, звісно, перебільшую. Олександр Миколайович робить все можливе, щоби утримувати дитсадок в належному стані, але його сили та ресурси також не безмежні. Тож це питання має вирішуватись бюджетним, а не меценатським коштом», — наголосив народний депутат.

Вадим Підберезняк пообіцяв попіклуватись про виділення державної субвенції, яка допоможе вирішити існуючу проблему.

Добавить комментарий