Присутність жінок в уряді зменшує корупцію

0

Такого висновку дійшли вчені у результаті дослідження, яке було проведено у більш ніж 125 країнах


Про це інформують cikavosti.com.

— Жінки-політики здатні чинити вплив на корупцію, оскільки вони вибирають іншу політику, яка більш тісно пов’язана з добробутом дітей і сім’ї, — зазначили автори дослідження.

Дослідження також показало, що представництво жінок у місцевому управлінні також має важливе значення, оскільки зменшує ймовірність отримання хабара в регіонах.

В ході аналізу, проведеного більш ніж у 125 країнах, встановлено, що в країнах, де жінки складають більшу частку парламентаріїв, рівень корупції нижчийй. Дослідження також показало, що представництво жінок у місцевому управлінні також має важливе значення, тому що це зменшує ймовірність отримання хабара в регіонах.

Автори припустили, що жінки-політики здатні чинити вплив на корупцію, оскільки вони вибирають іншу політику, яка більш тісно пов’язана з добробутом дітей і сім’ї.

Дослідження вказують на необхідність розширення участі жінок у політичному житті зокрема. Попередні дослідження показали, що більш широка участь жінок в уряді пов’язана з поліпшенням результатів у галузі освіти та охорони здоров’я

Добавить комментарий