Яценюк: Україна потрібна НАТО, як і Альянс — Україні

0

Про це Яценюк заявив 10 липня під час дискусії Київського Безпекового Форуму «Що варто очікувати від Саміту НАТО 2018 року?»


За словами Яценюка, зараз питання членства України в Альянсі лежить у площині політичних рішень і впевненості у правильності дій.

«Перший необхідний крок – отримання Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями. Далі – план дій щодо членства в НАТО, а далі — Альянс має прийняти рішення зробити Україну членом НАТО, зробити сильнішим НАТО і світ. І цей час прийде. Давайте рухатися», — сказав екс- прем’єр-міністр України  Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що неодноразово відвідував спільні навчання військових країн-членів Альянсу з українськими Збройними Силами:

«Можу тільки процитувати наших партнерів з Альянсу щодо їхніх вражень про наших військовослужбовців. Вони не очікували такого високого рівня професійності».

Членство України в НАТО, наголосив лідер «Народного фронту», — це двосторонній шлях:

«Це в інтересах України, але це так само в інтересах Альянсу. І сотні мільярдів, які ми витрачаємо на нашу національну безпеку і оборону, — це в тому числі внесок в безпеку і оборону Альянсу. Тому не підлягає навіть сумніву те, що Україна потрібна НАТО, як і НАТО потрібне Україні».

 

Добавить комментарий