БлиNKom

Яскраво і цікаво: на Миколаївщині визначили переможців конкурсу, присвяченого рятувальникам

0

У Миколаївській області визначились переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу малюнку «Кращий пожежний — це ти обережний!»


29 березня журі зі складу співробітників Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївської обласної організації ”Добровільне пожежне товариство України” обрали переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно — прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний».

На адресу рятувальників найшло багато робіт від дітей з усіх куточків Миколаївщини різного віку. Різноманітність кольорів та технік вражає! Автори виконували малюнки олівцями, олійними, акварельними фарбами та гуашшю, зображали правила безпечної поведінки, пожежі у побуті, лісові пожежі, ілюстрували роботу рятувальників та техніки тощо.

Роботи декоративно-прикладної творчості виконувались різними матеріалами, техніками виконання: скрапбукінг, печворк, в’язання, ліпка, мозаїка, колажі, роботи з фетром, бісером, натуральними матеріалами та ще багато іншого. Вікова категорія в яких визначались переможці були діти віком від 6 до 18 років.

Обрати переможця виявилося завданням не з простих, адже кожен малюнок та робота по-своєму особливі. Тож, спільними зусиллями журі обрали переможців. Так, на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку в художній творчості:

  • від 6 до 10 років: Михайло Гуров із с. Кобзарці Снігурівського району із малюнком «Служба порятунку 101»;

  • від 11 до 14 років: «Рятівна мавка» Олени Курганової з Миколаєва;
  • 15-18 років: Томчак Діана з м. Вознесенськ із роботою «Врятуй найдорожче!»

В декоративно-прикладній творчості:

— Чаричанський Олексій, 11 років, робота «Лісові пожежі» з м. Миколаєва;

— Верба Анна, 16 років, аплікація з фетру «Стоп пожежа» м. Баштанка,

— Владислав Залітко, 9 років, «Бережіть ліс від пожежі» з Миколаєва.

Всі роботи переможців обласного етапу візьмуть участь у Всеукраїнському етапі, який відбудеться вже зовсім скоро у м. Києві. Також за рішенням журі будуть нагороджені сувенірами автори найбільш яскравих робіт.

Добавить комментарий